AKTUALNE OFERTY PRACY

Firma INTERMEBLE Sp. z o.o. z siedzibą w Sompolinku poszukuje kandydatów na stanowisko:
praca-ekspedient

SPECJALISTA DS. OPTYMALIZACJI PROCESÓW PRODUKCYJNYCH

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień LEAN Management,
  • wysoki poziom umiejętności analitycznych,
  • wiedza z zakresu procesów produkcyjnych,
  • biegła znajomość MS Office,
  • dokładność, systematyczność, komunikatywność, umiejętność dzielenia się wiedzą.

Obowiązki:

  • wprowadzanie narzędzi i metodologii Lean,
  • koordynowanie zarządzania zmianą na wszystkich szczeblach organizacji,
  • przeprowadzanie szkoleń dla pracowników w zakresie ciągłego doskonalenie procesów oraz koncepcji i narzędzi Lean oraz promowanie metodologii Lean w całej organizacji,
  • opracowanie planów wdrożeniowych mających na celu generowanie oszczędności oraz wprowadzanie projektów doskonalących w celu zwiększenia produktywności,
  • nadzorowanie przebiegu ciągłego doskonalenia procesów, monitorowanie i dokumentowanie postępów we wszystkich lokalizacjach od początku wdrożenia programu,
  • zapewnienie zgodności z politykami, procedurami i wytycznymi firmy w zakresie Lean,
  • bieżące śledzenie pojawiających się zmian technologicznych oraz innowacji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Przeczytaj klauzę RODO

ZOSTAW NAM SWOJE CV

    Imię i Nazwisko*

    Stanowisko*

    Załącz cv (pdf,doc,docx)*

    Telefon*

    Załącz list motywacyjny (pdf,doc,docx)*

    Wiadomość*

    Contact Us

    We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

    Not readable? Change text. captcha txt

    Start typing and press Enter to search