AKTUALNE OFERTY PRACY

Firma INTERMEBLE Sp. z o.o. z siedzibą w Sompolinku poszukuje kandydatów na stanowisko:
praca-magazyn

PRACOWNIK PRODUKCJI

Opis stanowiska:

  • praca przy obsłudze maszyn do produkcji mebli ( piły, wiertarki, okleiniarki),
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy,
  • praca zgodnie z dokumentacją produkcyjną i poleceniami przełożonego,
  • praca w systemie dwu i trzyzmianowym,
  • miejsce pracy: Sompolinek k/Sompolna

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi maszyn produkcyjnych,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • umiejętność organizowania czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w firmie z nowoczesnymi technologiami,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy.

Przeczytaj klauzę RODO

ZOSTAW NAM SWOJE CV

    Imię i Nazwisko*

    Stanowisko*

    Załącz cv (pdf,doc,docx)*

    Telefon*

    Załącz list motywacyjny (pdf,doc,docx)*

    Wiadomość*

    Contact Us

    We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

    Not readable? Change text. captcha txt

    Start typing and press Enter to search