PRACOWNIK DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

AKTUALNE OFERTY PRACY

Firma INTERMEBLE Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Sompolinku poszukuje kandydatów na stanowisko:
Opis stanowiska:
– telefoniczna i mailowa obsługa klientów sklepu internetowego, w tym również klientów niemieckojęzycznych
– realizacja otrzymanych zamówień,
– prowadzenie dokumentacji związanej ze sprzedażą internetową
– miejsce pracy: Sompolinek k/Sompolna.

Oczekiwania:
– znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
– wykształcenie minimum średnie
– miło widziane doświadczenie w sprzedaży internetowej
– biegła znajomość obsługi komputera i programów MS Office
– dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
– umiejętność organizowania czasu pracy
– łatwość nawiązywania kontaktów i pracy w zespole- kreatywność i samodzielność

Oferujemy:
– interesującą pracę w młodym, ambitnym zespole
– wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i efektów pracy

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli: „Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz.926 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez INTERMEBLE Sp. z o.o. sp.k..”

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest INTERMEBLE Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Sompolinku. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poza. 1666) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Przeczytaj klauzę RODO

ZOSTAW NAM SWOJE CV

    Imię i Nazwisko*

    Stanowisko*

    Załącz cv (pdf,doc,docx)*

    Telefon*

    Załącz list motywacyjny (pdf,doc,docx)*

    Wiadomość*

    Contact Us

    We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

    Not readable? Change text. captcha txt

    Start typing and press Enter to search