Grafik 3D

AKTUALNE OFERTY PRACY

Firma INTERMEBLE Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Sompolinku poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • wykonywanie wizualizacji całych pomieszczeń oraz aranżacja pojedynczych produktów z zachowaniem wysokiego realizmu
  • wsparcie innych działów graficznie (przygotowywanie wizualizacji na potrzeby ofert sprzedażowych, aukcji Allegro, prezentacji dla klientów)
  • obróbka cyfrowa zdjęć i renderów
  • uczestniczenie w realizacji innych projektów powierzonych przez przełożonych

Czego oczekujemy:

  • min. roczne doświadczenie w pracy jako grafik 3D
  • dobra znajomość programów graficznych wykorzystywanych w pracy (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, CorelDraw)
  • umiejętność modelowania 3D
  • posiadanie wiedzy z zakresu grafiki komputerowej
  • doświadczenie w obróbce cyfrowej zdjęć
  • posiadanie umiejętności koncepcyjnych i projektowych
  • doświadczenie w zakresie projektowania wnętrz
  • mile widziana wiedza w zakresie konstrukcji mebli
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia uzależnione od posiadanej wiedzy i kompetencji
  • Rozwój zawodowy oraz możliwość samorealizacji
  • Pracę w przyjaznym i zgranym zespole

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli: „Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz.926 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez INTERMEBLE Sp. z o.o. sp.k..” Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest INTERMEBLE Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Sompolinku. Dane
osobowe zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26
czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poza. 1666) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Przeczytaj klauzę RODO

ZOSTAW NAM SWOJE CV

    Imię i Nazwisko*

    Stanowisko*

    Załącz cv (pdf,doc,docx)*

    Telefon*

    Załącz list motywacyjny (pdf,doc,docx)*

    Wiadomość*

    Start typing and press Enter to search