GRAFIK 2D

AKTUALNE OFERTY PRACY

Firma INTERMEBLE Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Sompolinku poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • praca przy obsłudze maszyn do produkcji mebli ( piły, wiertarki, okleiniarki),
  • praca na magazynie przy obsłudze dostaw i wysyłek towaru,
  • obsługa wózków widłowych,
  • praca zgodnie z dokumentacją magazynową, produkcyjną i poleceniami przełożonego,
  • praca w systemie dwu i trzyzmianowym,
  • miejsce pracy:  Sompolinek k/Sompolna

Oczekiwania:

  •  uprawnienia na wózki widłowe,
  •  mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi maszyn produkcyjnych,
  •  dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  •  utrzymywanie porządku w miejscu pracy,
  •  umiejętność organizowania czasu pracy
  •  umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w firmie z nowoczesnymi technologiami,
  • wynagrodzenie adekwatne  do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy

Przeczytaj klauzę RODO

ZOSTAW NAM SWOJE CV

    Imię i Nazwisko*

    Stanowisko*

    Załącz cv (pdf,doc,docx)*

    Telefon*

    Załącz list motywacyjny (pdf,doc,docx)*

    Wiadomość*

    Start typing and press Enter to search