EKTROMECHANIK

AKTUALNE OFERTY PRACY

Firma INTERMEBLE Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Sompolinku poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Usuwanie bieżących awarii maszyn i instalacji w zakresie mechanicznym, elektrycznym, pneumatycznym,
  • Prowadzenie przeglądów prewencyjnych, remontów maszyn i instalacji zgodnie z planem przeglądów,
  • Nadzór nad pracą urządzeń energetycznych,
  • Przestrzeganie wewnętrznych przepisów i procedur,
  • Odpowiedzialność za powierzone mienie firmy.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie średnie – profil techniczny,
  • Doświadczenie w branży produkcyjnej – co najmniej 2 lata
  • Czytanie rysunków technicznych,
  • Czytanie schematów pneumatycznych, elektrycznych.

Oferujemy:

  • pracę w firmie z nowoczesnymi technologiami,
  • wynagrodzenie adekwatne  do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy.

Przeczytaj klauzę RODO

ZOSTAW NAM SWOJE CV

    Imię i Nazwisko*

    Stanowisko*

    Załącz cv (pdf,doc,docx)*

    Telefon*

    Załącz list motywacyjny (pdf,doc,docx)*

    Wiadomość*

    Start typing and press Enter to search